Pagrindinė rungtis

„Aukso“ maišo paieška yra „Robotų Intelekto 2020“ pagrindinė rungtis ir jos prizas yra pats didžiausias! Tačiau negalvokite, kad bus labai lengva jį laimėti. Praėjusiais metais vienas robotas buvo labai arti pergalės. Ar šiais metais kam nors pasiseks? Sužinosite tik tada, jei atsinešite savo robotą!

Oficialus "Robotų intelekto 2020" aukso maišas:

 

Sumo

Šios rungties tikslas yra labai paprastas - išstumti savo varžovą iš ringo taip, kaip tai daro sumo imtynininkai - tik Jūs naudosite robotus. Kova vyksta Dohyo žiede, renkami taškai ir tuomet teisėjas skelbią laimėtoją. Bus trys galimos klasės, paskaitykite taisykles, atsineškite savo robotą bei kovokite dėl prizų!

Linijos sekimas

Šioje rungtyje robotas turi kuo greičiau įveikti trasą. Užduotis nelengva - robotas turi sugebėti įveikti smailius posūkius, linijų susikirtimus. Galima dalyvauti dvejose klasėse - paprastoje, kur robotas gali būti sudaryti iš bet kokių galimų medžiagų, ir LEGO®, joje leidžiama naudoti tik LEGO® dalis. Atvykite ir bandykite kuo greičiau įveikti šią trasą!

Saldainių rinkimas

Šioje rungtyje autonominiai robotai turi 2.5 x 5 metrų trasoje surinkti kuo daugiau saldainių. Šią užduotį pasunkina tai, kad robotas turi pats naviguoti trasą ir rungčiai yra duotas laiko limitas. Robotas gali bandyti įveikti trasą tris kartus, tarp bandymų komanda galės atlikti pakeitimus robotui. Atvykite ir bandykite surinkti kuo daugiau saldainių!

Folkrace

Šios rungties tikslas yra suteikti galimybę dalyvauti rali-kroso stiliaus lenktynese, tik vietoje mašinų varžosi Jūsų sukurti robotai. Vienu metu paleidžiami 5 robotai, o laimi tas robotas, kuris įveikia daugiausia ratų per trasą. Taigi, atsineškite savo greičiausius robotus ir laimėkite prizus!

Freestyle

Kaip ir angliškas pavadinimas išduoda, šioje rungtyje gali dalyvauti visokie robotai. Nuo mažiausių autonominių mašinyčių iki robotų, panašių į žmogų. Jūsų robotas bus vertinimas keturiose skirtingose kategorijose (idėja, pastangos kuriant, inovatyvumas, prezentacija) skalėje nuo 1 iki 10. Taigi, jeigu turite idėjų, tai puiki proga jas realizuoti ir galbūt laimėti prizų!